KONST / Litografier / Litografi 16218350
nr 1621 8350
Litografi
Musikstund. Bildmått: 52x77 cm, yttermått inklusive ram: 90x117 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:15:09
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr