KONST / Litografier / Litografi 7954581
nr 795 4581
Litografi
Oidfentifierad konstnär, E. A, signerad, motivets mått: 40x57
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:54:32
3/12 06:56:06