KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16259081

nr 1625 9081

Akvarell

Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol. Signerad. Bildmått: 69x48 cm. Akvarell, yttermått inklusive ram: 85x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 juni 2024
kl 20:46:32

30/5 15:07:53 1      Vinnande bud