KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 6104680
nr 610 4680
Gouache
Japan 1700/1800-tal, 35x24
Kondition: sklador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 november 2009
kl 18:33:17
16/11 18:28:17
Gouache