MÖBLER / Soffor / Soffa 16636230

nr 1663 6230

Soffa

Dux, Omklädda i tyget Glade, Sandersen. Längd: 190 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 2 december 2024
kl 20:45:44