KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16937013
nr 1693 7013
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerade, daterade 2002, abstrakt motiv, akvarell, yttermått inklusive ram: 30x33,38x40 cm
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:07:58
13/4 15:28:21
13/4 15:29:20