KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Offsettryck 16417294

nr 1641 7294

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

Offsettryck, Signerad, daterad i tryck, 96/300, bladets mått: 90x60 cm, yttermått inklusive ram: 106x74 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:11:09

7/9 17:21:26 1      Vinnande bud

Max Walter Svanberg

Läs mer om Max Walter Svanberg