KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Offsettryck 16417294
nr 1641 7294
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Offsettryck, Signerad, daterad i tryck, 96/300, bladets mått: 90x60 cm, yttermått inklusive ram: 106x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:11:09
7/9 17:21:26
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg