GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasservisdelar 9401152

nr 940 1152

Glasservisdelar

ca 30 del. 1920-tal

Kondition: ett champagneglas med minimal nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 februari 2015
kl 20:19:50