MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8023503
nr 802 3503
Stolar
4 st, 20-tal, Intarsia
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:41:45
21/1 20:18:44