FURNITURE / Tables / Writing desk 8616268
nr 861 6268
WRITING DESK
oak, length: 140, width: 79, height: 78, wear, damages.
Ek, längd: 140, djup: 79, höjd: 78
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday November 25 2013
at 19:50:37
22/11 18:11:37
350 kr
25/11 09:57:15