FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Washstand 9018120
nr 901 8120
WASHSTAND
19th century, length: 51 cm, width: 40 cm, height: 73 cm, wear.
1800-tal, längd: 51 cm, djup: 40 cm, höjd: 73 cm
Condition: slitage
SEK 100
Monday June 30 2014
at 19:10:38
18/6 09:46:57