KONST / Litografier / Färglitografi 13152049
nr 1315 2049
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 157/350. Motivet: 36x29cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:46:26
7/3 00:29:10
800 kr
23/3 18:01:14
23 mar
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson