UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 10706744

nr 1070 6744

Fickur

14k

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 november 2016
kl 18:05:03

20/11 10:35:55 1      Vinnande bud