KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16606296
nr 1660 6296
Ulf Hinders
(f. 1950), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad -78, figurer i exotiskt landskap, bladets mått: 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm
Ulf Hinders, född 1950 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:21:38
1.000 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr