KONST / Litografier / Färglitografi 8089122
nr 808 9122
Färglitografi
P andersson, Gryning, monogramsignerad, 37x46
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:38:50
100 kr
200 kr