KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14752005
nr 1475 2005
Akvarell
Mari Söderlund. Signerad, akvarell, Bladets mått: 8x9 cm, yttermått inklusive ram: 28x27
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:37:58
100 kr
150 kr
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer