KONST / Litografier / Serigrafi 13803338
nr 1380 3338
Serigrafi
Lars Ekström. "Lunget Fors Ösmo". Signerad, numrerad 27/100. Motivet: 32x22cm, yttermått inklusive ram: 46x36cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:23:45
21/2 22:02:09