KONST / Litografier / Litografier 13157451
nr 1315 7451
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Litografier, 2 st, Slussen, diptyk. Signerad, numrerade 9/35, daterade 1989. Motivet: 31x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:09:44
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
23 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén