KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17223216
nr 1722 3216
Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Signerad, "Pälsen", (Ingrid Fridell). Bildmått: 24x18 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 september 2025
kl 19:02:32
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)