KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16969274
nr 1696 9274
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad OR, komposition. Olja på pannå, bildmått: 48x78 cm, yttermått inklusive ram: 61x91 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 april 2025
kl 20:10:36
100 kr
150 kr