MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 17388214

nr 1738 8214

Bokhylla

betsad Björk. Bredd: 183 cm, djup: 33 cm, höjd: 138 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 november 2025
kl 19:48:39

8/11 23:53:01 1      100 kr
10/11 19:42:08 2      Vinnande bud