KONST / Litografier / Färglitografi 11482671

nr 1148 2671

Färglitografi

Wassily Kandinsky, efter, komposition, signerad och numrerad 79/300, motivet: 47x24, (tryckt signatur)

Utrop:

1.500 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 december 2017
kl 18:23:24

4/12 18:08:52 1      Vinnande bud