KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14303209

nr 1430 3209

Blandteknik

Gösta Holm. Signerad, daterad 1942,35x22cm, yttermått inklusive ram: 40x27cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 november 2021
kl 19:41:16

8/11 18:19:56 1      Vinnande bud