ART / Oil paintings / Oil painting 8962049

nr 896 2049

OIL PAINTING

F Dietrich, militär, 70 x 49, wear, damages.

F Dietrich, militär, 70 x 49

Condition: slitage, skador

1000

SEK 900

Monday May 26 2014
at 20:39:50