MÖBLER / Soffor / Soffa 10706135

nr 1070 6135

Soffa

Chesterfield, 3-sits

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 november 2016
kl 18:07:10

21/11 14:29:30 1      Vinnande bud