KONST / Litografier / Monografi 14688065

nr 1468 8065

Anders Wallin

(f. 1953), Sverige

Monografi, Signerad, daterad 1989. Bildmått: 32x24, yttermått inklusive ram: 48x36 cm

Anders Wallin, svensk målare född 1953.

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 19:11:13

Anders Wallin

Läs mer om Anders Wallin