KONST / Litografier / Litografi 11391250

nr 1139 1250

Curt Clemens

(1911-1947), Sverige

Litografi, Curt Clemens (1911-1947), daterad 1945, motivet: 31x25

Kondition: med dedikation

Curt Clemens, född 1911 i Stockholm, död 1947, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 19:59:03

18/10 15:37:29 1      150 kr
23/10 00:54:04 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 okt

Curt Clemens

Läs mer om Curt Clemens