KONST / Litografier / Litografi 3754510
nr 375 4510
Litografi
C Larsson, (Fuktskador), 37x54
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 12 september 2005
300 kr
700 kr
500 kr
600 kr
700 kr