KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15805245

nr 1580 5245

Blandteknik

Oidentifierad Konstnär, Musikstund, Monogramsignerad (E. L ) 13x12 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 37x33 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 20 november 2023
kl 19:49:42

17/11 09:03:25 1      1.500 kr
19/11 16:05:17 2      Vinnande bud