FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 8023172
nr 802 3172
ARMCHAIRS
one pair, Art déco, slitage/skador.
1 par, Art déco
Condition: slitage/skador
800
SEK 1400
Monday January 21 2013
at 20:18:34
100 kr
150 kr
400 kr
500 kr
700 kr
1.300 kr