FURNITURE / Tables / Writing desk 8649909
nr 864 9909
WRITING DESK
1950s, Teak, med bokhylla, length: 170, width: 82, height: 72, wear.
50-tal, Teak, med bokhylla, längd: 170, djup: 82, höjd: 72
Condition: slitage
2000
SEK 1100
Monday December 9 2013
at 19:20:22
8/12 23:47:05
1.000 kr
9/12 14:04:26