KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulpturer 10302454

nr 1030 2454

Träskulpturer

9 st, monterskåp Teak

Kondition: skador, lagningar

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 april 2016
kl 19:52:56