ART / Etchings etc / Wood engraving 12332171
nr 1233 2171
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sweden. Slussen mot Skeppsbron. Signed, dated -80, Löst blad, hc 2/30, sheet: 65x50,
WOOD ENGRAVING, Slussen mot Skeppsbron. Signerad, daterad -80, Löst blad, hc 2/30, bladets mått: 65x50
800
SEK 900
Monday February 4 2019
at 19:12:47
800 kr
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén