KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7797107
nr 779 7107
Träsnitt
Japan, motivets mått: 25 x 24
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 september 2012
kl 19:40:02
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr