KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 5906424

nr 590 6424

Akvareller

2 st, 1 Einar Norelius (Skiss till Ernst Rolf revy), 1 st signerad Rohman

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 juli 2009
kl 19:54:17