ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolours 5188482
nr 518 8482
WATERCOLOURS
Lenght: ()
24 st. 1700-tal. Flertal signerade och daterade á tergo. Delvis ornamentala mönsterblad och förlagor till målade väggfält. Smärre skador
15000
SEK 35000
Monday April 7 2008
at 16:00:00