KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13636740
nr 1363 6740
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Spanska trappan Rom, Sod 1956. Signerad. Motivet: 29x23 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:05:09
300 kr