KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9166624
nr 916 6624
Akvarell
Sundborn, Utsikt från Frösö, Oviksfjällen, signerad a tergo, 21x40
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 18:38:06
6/10 12:40:33