KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9937491
nr 993 7491
Akvarell
Signerad, Motiv Från Ajaccio, 13x38
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 november 2015
kl 18:14:40
100 kr
300 kr