KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15086616
nr 1508 6616
Sif Berglund
(1922-2020), Sverige
David & Begonia. Signerad. Akvarell, bildmått: 45x35 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Sif Berglund, svensk bildkonstnär född 1922, död 2020.
Utrop:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:52:46