KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15086616

nr 1508 6616

Sif Berglund

(1922-2020), Sverige

David & Begonia. Signerad. Akvarell, bildmått: 45x35 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm

Sif Berglund, svensk bildkonstnär född 1922, död 2020.

Utrop:

500 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:52:46

Sif Berglund

Läs mer om Sif Berglund