KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9221316

nr 922 1316

Lars Florén

(1899-1979), Sverige

Akvarell, Lars Florén (1899-1979), Höstmotiv, osignerad med dedikation från Ingeborg och Lasse, motivet: 18x22

Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 november 2014
kl 20:39:36

3/11 12:12:57 1      Vinnande bud

Lars Florén

Läs mer om Lars Florén