KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9851490
nr 985 1490
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Akvarell, Harry Wichmann (1916-1993), Landskap, signerad, 1962 mm: 15x20
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 19:20:53
5/10 19:14:45
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann