KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14234232
nr 1423 4232
Akvarell
E Vitali, Munk som skalar lök. Signerad. Akvarell, bildmått: 34x16, yttermått inklusive ram: 56x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:15:11
28/9 18:37:10
100 kr
4/10 18:09:45