KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8616118
nr 861 6118
Akvarell
Dénes Perger (f. 1934), signerad. -80, "Göteborgshamn", motivet: 36x53
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 november 2013
kl 20:01:07
100 kr
150 kr