KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8605674
nr 860 5674
Rudolf Carlborg
(1892-1963), Sverige
Akvarell, Carlborg, -48, signerad, Interiör, motivet: 34 x 32
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:12:25
14/11 20:44:14
Rudolf Carlborg
Läs mer om Rudolf Carlborg