KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13185065

nr 1318 5065

Akvarell

Axel Dahlström, Visby, 1900, Motivet. 35x25 cm. Signerad

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:33:21

5/4 09:15:03 1      150 kr
6/4 13:23:50 2      Vinnande bud