UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 8369132
nr 836 9132
Väggur
Rokokostil, förgylld, höjd: 65 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:18:46
13/7 12:47:00
150 kr
14/7 07:07:56