GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 9221725
nr 922 1725
VASE
Japan, height: 90, wear, damages.
Japan, höjd: 90
Condition: slitage, skador
1000
SEK 300
Monday November 3 2014
at 18:51:53
3/11 18:01:45