GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 8034471

nr 803 4471

Vas

Kina, Famille Rose, höjd: 42

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 28 januari 2013
kl 20:55:03