GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna 6235087
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: famille vert keramik kina 1800-tal lock locket har nagg urna
-
8331 Lockurna
Delft. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48
-
8079 Lockurna
Gustavsberg. Höjd: 26 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: famille vert keramik kina 1800-tal lock locket har nagg urna
-
8331 Lockurna
Delft. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48 -
8079 Lockurna
Gustavsberg. Höjd: 26 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07



